
Складний стіл для пікніка з 4 стільцями, туристичний набір стіл і стільці, кемпінговий стіл валіза для природи, риболовлі та дачі
1 499 ₴
- В наявності
- Код: trend571
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СКЛАДНИЙ СТІЛ ДЛЯ ПІКНІКА З КОМПЛЕКТОМ СТІЛЬЦІВ
Опис
Складний туристичний стіл зі стільцями — зручне рішення для відпочинку на природі, риболовлі, кемпінгу або дачі. Комплект легко складається у компактну валізу з ручкою, тому його зручно перевозити та зберігати.
Переваги
- складається у компактну валізу
- регулювання висоти столу в 3 положеннях
- алюмінієвий каркас
- стільниця з МДФ
- отвір для встановлення зонта або тента
- проста збірка та зручне транспортування
- стійка конструкція
- легкий у догляді
- стільці витримують навантаження до 110 кг
Характеристики
- вид: набір складних меблів
- розмір столу: 120 × 60 см
- висота столу: 55 / 60 / 70 см
- розмір у складеному вигляді: 60 × 60 × 12 см
- максимальне навантаження на стіл: 40–50 кг
- розмір стільців: 31 × 32 см
- висота стільців: 35 см
- матеріал каркаса: алюміній
- матеріал стільниці: МДФ
- колір: зелений
- вага набору: 6,2 кг
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Зелений |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 120 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴





