
Самохідна бензинова газонокосарка Procraft PLM505ES, 196 см³, 51 см, електро та ручний запуск, травозбірник 62 л
19 746 ₴
- В наявності
- Код: trend553
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГАЗОНОКОСАРКА БЕНЗИНОВА PROCRAFT PLM505ES
Опис
Бензинова газонокосарка Procraft PLM505ES призначена для догляду за великими ділянками та ефективного скошування густої трави. Модель оснащена потужним 4-тактним двигуном, самохідним приводом і широкою зоною косіння, що забезпечує зручну та стабільну роботу.
Особливості
- самохідний привід
- електростартер і ручний запуск
- потужний двигун для стабільної роботи
- ширина косіння 51 см
- 7 рівнів регулювання висоти зрізу
- центральне регулювання висоти косіння
- місткий травозбірник
- привід на колеса
- регулювання висоти зрізу
Характеристики
- тип: бензинова
- вид: газонокосарка
- тип двигуна: чотиритактний
- потужність двигуна: 4 кВт
- потужність двигуна: 4.3 к.с.
- об'єм двигуна: 196 см³
- ширина захоплення: 50.1 см
- висота зрізу: 25–75 мм
- кількість рівнів висоти зрізу: 7
- максимальна кількість обертів: 2800 об/хв
- об'єм травозбірника: 62 л
- діаметр передніх коліс: 17 см
- діаметр задніх коліс: 25 см
- вага: 38 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 501 мм |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Особливості | Регулювання висоти зрізу, Електростартер |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип пересування | Самохідна |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Марка двигуна | ProCraft |
| Потужність двигуна | 4.3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Електростартер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 746 ₴





