
Газонокосарка ProCraft NM1600, мережева косарка для трави, 1000 Вт, мульчування, травозбірник 30 л
3 115 ₴
- В наявності
- Код: trend546
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГАЗОНОКОСАРКА ЕЛЕКТРИЧНА PROCRAFT NM1600
Опис
Електрична газонокосарка Procraft NM1600 призначена для догляду за газоном на присадибній ділянці. Модель поєднує легку вагу, маневреність і зручність у роботі, що дозволяє ефективно скошувати траву з мінімальними зусиллями.
Особливості
- потужний і надійний двигун
- висока маневреність
- ергономічний дизайн
- регулювання висоти скошування
- регулювання рукоятки по висоті
- захист від випадкового включення
- травозбірник із отворами для контролю рівня заповнення
- додатковий ніж у комплекті
Характеристики
- тип: електрична
- тип приводу: несамохідна
- потужність: 1 кВт
- потужність двигуна: 2,18 к.с.
- ширина захвату: 320 мм
- висота зрізу: 25 / 35 / 45 мм
- кількість рівнів висоти: 3
- об'єм травозбірника: 30 л
- функція мульчування: так
- тип живлення: електромережа
- вага: 6,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Мульчування |
| Висота скошування | 45 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Особливості | Індикатор наповнення травозбірника, Регулювання висоти зрізу |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | ProCraft |
| Потужність двигуна | 2.18 к. с. |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 115 ₴





