
Газонокосарка електрична Procraft NM1800 для газону, легка та зручна косарка з травозбірником, регулювання висоти
4 561 ₴
- В наявності
- Код: trend545
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ГАЗОНОКОСАРКА PROCRAFT NM1800
Опис
Електрична газонокосарка Procraft NM1800 призначена для догляду за ділянками приватних домогосподарств. Модель поєднує продуктивність, зручність у роботі та якісне скошування газону.
Особливості
- ширина скошування — 360 мм
- 3 рівні висоти зрізу: 25 / 42 / 60 мм
- складна ручка для зручного зберігання та транспортування
- індикатор заповнення травозбірника
- система захисту від випадкового пуску
- конструкція, що допомагає вирівнювати траву перед скошуванням для більш рівного зрізу
- корпус із міцного полімерного матеріалу, стійкого до зовнішніх чинників
- металевий ніж
Характеристики
- Бренд: ProCraft
- Особливості: з колесами, з регулюванням висоти
- Потужність: 1,8 кВт
- Потужність двигуна: 2,45 к.с.
- Потужність: до 2 кВт
- Тип приводу: несамохідна
- Ширина захвату: 360 мм
- Кількість рівнів висоти: 3
- Тип живлення: електромережа
- Висота зрізу: 25 / 42 / 60 мм
- Вага: 12 кг
- Розмір переднього колеса: 127 мм
- Розмір заднього колеса: 178 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 60 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 360 мм |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Особливості | Індикатор наповнення травозбірника, Регулювання висоти зрізу |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | ProCraft |
| Потужність двигуна | 2.45 к. с. |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 561 ₴





