
Відеореєстратор Dahua DH-XVR5108C-I3
7 776 ₴
- В наявності
- Код: DC-DH-XVR5108C-I3
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8 каналів _x000D_
захист периметра 1 канал (визначення і пошук людей/транспорту) _x000D_
визначення осіб (8 в секунду) _x000D_
SMD 8 каналів _x000D_
BNC 8 каналів (5MP, 4MP, 1080p 25 к/с) _x000D_
H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 _x000D_
1 HDMI _x000D_
1 VGA _x000D_
1 RJ-45 (100 MB) _x000D_
1 SATA до 10 Тб _x000D_
2 х USB 2.0 _x000D_
1 порт RS485
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 1 |
| PoE входи | немає |
| RAID | немає |
| RCA | 2 |
| RJ-45 (PoE) | немає |
| RJ-45 (для LAN/WAN) | 1 |
| RJ-45 (для камер) | 1 |
| RS-232 | немає |
| USB | 2 |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| eSata | немає |
| Вага | 0.56 кг |
| Вхідний потік | 32 МБ/с |
| Гаряча заміна HDD | немає |
| Джерело живлення | 12V/2A |
| Кількість HDD загальна | 1 |
| Число каналів | 8 |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 10 ТБ |
| Попередньо встановлений накопичувач | немає |
| Робоча температура | -10°C~ + 45°C |
| Роздільна здатність запису відео | 5 Мп |
| Розміри (ШхВхГ) | 205х46х211 мм |
| Споживана потужність | 7 Вт (без HDD і PoE) |
| Тип | XVR |
| Тип камер, що підключаються | універсальна сумісність |
| Тривога (вх/вих) | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 776 ₴

