
Бутербродниця First FA-5338-5
988 ₴
- В наявності
- Код: DC-FA-5338-5
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бутербродниця під назвою First FA-5338-5 чудове придбання, що дозволяє мінімізувати час приготування сніданку. Корпус білого кольору із чудового міцного, жаростійкого пластику, на кришці напис фірмового логотипу «First Austria». Ручка не нагрівається, тому приготування гарячого бутерброду можна довірити навіть дитині. Усередині її знаходиться одне велике відділення для випічки, за бажання в нього можна помістити два невеликі бутерброди. Якщо бутербродниця знаходиться в робочому стані, про це сповістить індикатор, що запалюється на кришці._x000D_
_x000D_
Особливості цієї моделі_x000D_
_x000D_
Середня потужність (800 Вт) дозволяє досить швидко приготувати бутерброд._x000D_
Металева внутрішня частина антипригарна бутербродниці._x000D_
Закінчення приготування найсмачнішого бутерброду сповістить індикатор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор готовності | є |
| Індикатор роботи | є |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Вага | 1.2 кг |
| Додатково | - |
| Змінні панелі | відсутні |
| Кількість відділень основної пластини | 1 відділення |
| Пластини для вафель | немає |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печіву | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів / бутербродів | є |
| Потужність | 800 Вт |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Розміри | 23 х 22 х 9 см |
| Ручка, що не нагрівається | є |
| Тип | бутербродниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴








