
Духова шафа Gorenje BSA6747A04BG
28 799 ₴
- В наявності
- Код: DC-BSA6747A04BG
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
StepBake._x000D_
Приготування можна істотно спростити, якщо вручну запрограмувати кілька етапів приготування, що йдуть один за одним. Просто встановіть параметри для кожного з 2 або 3 кроків, і духовка подбає про решту. Вам залишиться тільки насолоджуватися кінцевим результатом. _x000D_
_x000D_
HomeMade._x000D_
Духовки Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Склепінчаста форма HomeMade створена на кшталт традиційної дров’яної печі та забезпечує ефективнішу циркуляцію повітря, як порівняти з іншими продуктами на ринку. Тепер ми оновили форму HomeMade, і циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів і новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Ваші страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготованими - з іншого. _x000D_
_x000D_
SteamAssist._x000D_
Додайте воду в резервуар для води та готуйте ідеальні страви на парі - з хрусткою скоринкою. При виборі програми з парою духовка повідомить вам, коли настав час подати пар. Залежно від моделі натисніть на центральний перемикач або сенсор функції на дисплеї, щоб увімкнути подачу пари._x000D_
_x000D_
FastPreheat._x000D_
Наші моделі духовок - одні з найшвидших на ринку, тому що температура в духових шафах OptiBake досягає 200°C лише за 5 хвилин, а це на 30% швидше, ніж у разі звичайного розігрівання. Це ідеально підходить, коли ви готуєте страви, що потребують попереднього розігрівання. Щойно пристрій розігріється, відобразиться світловий індикатор і пролунає звуковий сигнал. _x000D_
_x000D_
AutoBake._x000D_
Нові духовки OptiBake від Gorenje пропонують повністю автоматичні програми приготування та 22 популярні рецепти на вибір, що дуже зручно для новачків. Програми AutoBake, перевірені експертами Gorenje, довели свою ефективність і гарантують відмінні результати навіть без попереднього нагрівання. Вам залишається тільки вибрати вид страви, ввести вагу і натиснути на СТАРТ - все інше зробить духовка! _x000D_
_x000D_
Pizza function._x000D_
Щоб приготувати неперевершену піцу, фокачі, коржі та подібні страви, створено спеціальну програму з можливістю налаштування температури випічки до 300°C. _x000D_
_x000D_
FrozenBake._x000D_
Для приготування заморожених продуктів і напівфабрикатів досить просто вибрати програму FrozenBake. _x000D_
_x000D_
Gratin._x000D_
Функція Gratin дає змогу створювати ідеальну золотисту скоринку на лазаньї, м’ясі, картопляному гратені та інших стравах._x000D_
_x000D_
BigSpace._x000D_
Інноваційне рішення дало змогу розширити внутрішній простір камери духової шафи, це дає змогу приготувати дуже багато їжі, тому що ви можете використати всю її ширину і завдяки передовим технологіям страви готуються рівномірно на всіх рівнях. _x000D_
_x000D_
MaxView._x000D_
Ви знаєте, що відкривання дверцят під час приготування призводить до зниження температури всередині духовки і навіть може негативно вплинути на кінцевий результат? Суцільне засклення дверцят, яскраве галогенове освітлення і продумане розташування рівнів приготування в нових духовках OptiBake забезпечують чудовий огляд страви, що готується, без відкривання дверцят. _x000D_
_x000D_
CataClean._x000D_
Каталітичне очищення значно полегшує обслуговування духовки. Коли під час приготування температура в духовці досягає 85°С, каталітична кришка вентилятора починає поглинати жир і забруднення і потім розщеплювати їх. _x000D_
_x000D_
MultiLevel Baking._x000D_
Поєднання продуманої системи циркуляції повітря, рівномірного розподілу рівнів приготування та особливої склепінчастої форми духовки забезпечує рівномірне пропікання страв на кожному рівні, а оскільки духовка велика, то й спостерігати за приготуванням на кожному рівні зручно. _x000D_
_x000D_
PerfectGrill._x000D_
Духовки Gorenje передбачають конструктивну можливість синхронної роботи обох верхніх нагрівачів - внутрішнього і зовнішнього. Це забезпечує рівномірне утворення хрусткої скоринки по всій площі приготування, а не тільки в центрі дека. _x000D_
_x000D_
GentleBake._x000D_
Сучасні духовки Gorenje передбачають можливість делікатного приготування ніжних страв за низької температури приготування. Це дає змогу належним чином приготувати кондитерські, рибні або м’ясні страви. _x000D_
_x000D_
Telescopic guides._x000D_
Плавні телескопічні напрямні дають змогу стежити за приготуванням на кожному рівні та забезпечують безпечне виймання дек. Залежно від моделі в духовках OptiBake встановлюються частково висувні телескопічні напрямні на одному або двох рівнях. Як додаткову опцію ми також пропонуємо переставні телескопічні напрямні, які ви можете встановлювати на потрібному рівні на свій розсуд. _x000D_
_x000D_
BakeSensor._x000D_
Відстежуючи температуру всередині шматка м’яса, термозонд повністю контролює приготування і попереджає звуковим сигналом, коли страва готова._x000D_
_x000D_
CoolDoor._x000D_
Особлива інноваційна конструкція та спеціальне скло дверцят утримують тепло всередині духової шафи й оптимізують споживання енергії. Приготування стає ще безпечнішим, особливо якщо на кухні є діти або тварини. _x000D_
_x000D_
DC+ System._x000D_
Динамічна система охолодження DynamiCooling ефективно охолоджує корпус духовки та запобігає можливим неполадкам, спричиненим високою температурою. У духовках із системою DynamiCooling+ датчик тепла подовжує роботу системи охолодження, поки температура зовнішніх поверхонь духовки не опуститься до безпечних 60°С. Це особливо зручно для духовок із піролітичним очищенням, які нагріваються до дуже високої температури. _x000D_
_x000D_
GentleClose & GentleOpen._x000D_
Достатньо легкого дотику, щоб дверцята духовки плавно і тихо відчинилися або закрилися. _x000D_
_x000D_
Perforated enamled tray._x000D_
Перфороване емальоване деко забезпечує інтенсивнішу циркуляцію гарячого повітря, роблячи страви, приготовані за допомогою інтенсивного запікання AirFry, ще смачнішими та хрусткішими. Деко також підходить для приготування страв на пару в духовках із функцією SteamAssist. _x000D_
_x000D_
Знімне скляне дверцята._x000D_
Дверцята духовок Gorenje дуже просто знімаються з шарнірів, скло легко і швидко виймається з конструкції дверцят. Передбачено все для спрощення побутового догляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Інший |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 590-600 х 560 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | електричний |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Довідник дверцят | є |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | електромеханічне + сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Конвекція | є |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очищення | каталітичний |
| Напруга | 220-240 В |
| Об`єм | 77 л |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 2300 Вт |
| Потужність під'єднання | 3500 Вт |
| Підсвітка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Споживання електроенергії | 0.71 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | є |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 799 ₴










