
Мультиварка Philips HD4713/40
6 239 ₴
- В наявності
- Код: DC-HD4713/40
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смачні й прості в приготуванні страви щодня. Насолоджуйтеся смачними стравами в один натиск кнопки. Додайте різноманіття та смаків у свій раціон з 60 попередньо налаштованими програмами, з якими завжди будете готувати смачні страви._x000D_
_x000D_
Насолоджуйтеся смачними стравами в один натиск кнопки_x000D_
Система 3D нагріву_x000D_
5-шарова чаша_x000D_
Максимальний об’єм до 5л, робочий - 3,5л_x000D_
60 попередньо встановлених програм_x000D_
_x000D_
3D нагрів_x000D_
Потужна система 3D нагрівання розподіляє тепло зверху, з боків та знизу, щоб забезпечити рівномірне приготування та збереження вітамінів і мікроелементів у кожній страві._x000D_
_x000D_
60 програм приготування_x000D_
60 програм попередньо встановлені з оптимальними профілями приготування їжі. Це як мати власного особистого шеф-кухаря вдома. Забезпечує смачні результати з кожною стравою – з програмами, включаючи випікання, готування на парі, приготування як у печі й підігрів, а також для приготування каші, яловичини та морепродуктів._x000D_
_x000D_
5-шарова алюмінієва чаша для приготування_x000D_
Високоефективна 5-шарова чаша з алюмінієвого сплаву зносостійка для тривалого використання без турбот._x000D_
_x000D_
Увімкнення одним дотиком_x000D_
Готування на парі, запікання та інші методи приготування – насолоджуйтеся смачними стравами в один натиск кнопки._x000D_
_x000D_
Таймер і функція збереження тепла_x000D_
Таймер із 24-годинним налаштуванням та 12-годинною автоматичною функцією збереження тепла допомагають забезпечити гарячу страву саме вчасно._x000D_
_x000D_
Легке чищення_x000D_
Знімна внутрішня кришка, яку легко чистити._x000D_
_x000D_
Інтелектуальне приготування їжі забезпечує ідеальні результати_x000D_
Чітко контролюйте температуру і тривалість різних етапів приготування на основі обраної вами страви та її текстури. Розумні сенсори температури відстежать та оптимізують режим нагріву для забезпечення ідеального аромату, запаху та смаку._x000D_
_x000D_
Функція збереження тепла для ідеальної температури страви щоразу_x000D_
Зручна функція збереження тепла означає, що приготовлена страва буде потрібної температури, коли забажаєте. При активації цієї функції готова страва буде зберігати потрібну температуру та консистенцію протягом 24 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Кількість програм приготування | 60 |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| У комплекті | мірна чашка, мультиварка, ложка, решітка для приготування на пару, інструкція |
| Вага | 3.78 кг |
| Випічка | є |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарний |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна кришка | відстутня |
| Колір корпусу | білий/сріблястий |
| Об`єм | 5.0 л |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Програми | бобові, випічка, яловичина, яловичина, голубці, йогурт, каша, морепродукти, овочі на парі, підтримання температури, птах, розігрів, рис, ручний режим, свинина, соте, суп, тушкування, ягня |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 24.5 х 26 х 37 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Споживана потужність | 980 Вт |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | електронне |
| Фритюрниця | немає |
| Функція скороварки | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 239 ₴










