
Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black
2 249 ₴
- В наявності
- Код: DC-Deco Fun XS_BK
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XP-Pen |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | є |
| Chrome OS | є |
| IOS | немає |
| Linux | є |
| Mac OS | є |
| Windows | є |
| Вага | немає даних |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Діагональ | 5.7" |
| Загальна кількість кнопок | немає |
| Змінні наконечники | 10 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | - |
| Перо | P01 |
| Підтримка Multi-touch | немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 182.4 х 134.7 х 10.5 мм |
| Розмір робочої поверхні | 121.9 х 76.2 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Точність позиціювання | немає даних |
| Швидкість зчитування | 220 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 249 ₴




