
Графічний планшет XP-Pen Deco Pro M
8 267 ₴
- В наявності
- Код: DC-Deco Pro M
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Графічний планшет XP-Pen Deco Pro M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XP-Pen |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android | є |
| Chrome OS | немає |
| IOS | немає |
| Linux | немає |
| Mac OS | є |
| Windows | є |
| Вага | немає даних |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Діагональ | 12.6" |
| Загальна кількість кнопок | 8 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Перо | PA1 |
| Підтримка Multi-touch | немає |
| Роздільна здатність екрана | - |
| Розмір | 399.7 х 227 х 16.5 мм |
| Розмір робочої поверхні | 279.4 х 152.4 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Точність позиціювання | ±0.25 мм |
| Швидкість зчитування | 200 PPS |
| Яскравість | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 267 ₴







