
Планшет Lenovo Tab TB311FU 4/128GB Luna Grey + Kids Bumper&Pen (ZAEH0075UA)
10 199 ₴
- В наявності
- Код: DC-ZAEH0075UA
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Lenovo Tab TB311FU 4/128GB Luna Grey + Kids Bumper&Pen (ZAEH0075UA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 425 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 5100 mAh |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 235.7 x 154.5 x 7.5 мм |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 199 ₴










