
Підставка для ноутбука GamePro CP870
1 999 ₴
- В наявності
- Код: DC-CP870
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для ноутбука GamePro CP870
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1100 г |
| Габарити | 295х412х40 мм |
| Живлення | від USB |
| Кількість вентиляторів | 8 |
| Кількість виходів USB2.0 | 2 |
| Кількість виходів USB3.0 | немає |
| Максимальна діагональ пристрою | 21" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Повітрянний потік | - |
| Розміри вентилятора | 70х70х15 мм |
| Рівень шуму | - |
| Тип охолодження | активне |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴










