
Підставка для ноутбука GamePro CP890
1 874 ₴
- В наявності
- Код: DC-CP890
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для ноутбука GamePro CP890
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 г |
| Габарити | 286х396х28 мм |
| Живлення | від USB |
| Кількість вентиляторів | 6 |
| Кількість виходів USB2.0 | 2 |
| Кількість виходів USB3.0 | немає |
| Максимальна діагональ пристрою | 18" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Повітрянний потік | - |
| Розміри вентилятора | 70х70х15 мм |
| Рівень шуму | - |
| Тип охолодження | активне |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 874 ₴










