
Підставка для ноутбука GamePro CP485
1 198 ₴
- В наявності
- Код: DC-CP485
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для ноутбука GamePro CP485
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Габарити | 290х420х31 мм |
| Живлення | від USB |
| Кількість вентиляторів | 5 |
| Кількість виходів USB2.0 | 2 |
| Кількість виходів USB3.0 | немає |
| Максимальна діагональ пристрою | 16" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Повітрянний потік | - |
| Розміри вентилятора | 120х120х20 мм |
| Рівень шуму | - |
| Тип охолодження | активне |
| Швидкість обертання | 1000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴









