
Планшет Pixus Falcon 8/256GB 4G Grey
10 439 ₴
- В наявності
- Код: DC-Falcon 8/256GB Grey
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Pixus Falcon 8/256GB 4G Grey
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Колір | Сірий |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 515 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7000 mAh |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрана | 10.95" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація система | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 16+8+2 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розмір (ВхШхГ) | 258 x 163 x 7.95 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 2.2 ГГц + 2.0 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 439 ₴





