
Відеореєстратор Dahua DHI-NVR2104-I2
6 210 ₴
- В наявності
- Код: DC-DHI-NVR2104-I2
+380 (63) 581-96-08
Кожушко Христина (Менеджер)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей відеореєстратор із штучним інтелектом є високорентабельним продуктом. Він надає такі функції, як локальний перегляд у реальному часі, багатоекранний дисплей, зберігання в режимі реального часу на локальному жорсткому диску, швидке керування мишею та дистанційне керування. Цей продукт підходить для розпізнавання обличчя та розпізнавання на входах та виходах, охорона по периметру людей та транспортних засобів. 1-канальне виявлення та розпізнавання особи (AI by NVR); 1-канальний захист периметра (AI by NVR); до 10 баз даних осіб та 5 тис зображень особи; 4-канальний SMD Plus (AI від NVR); ІІ за допомогою камери: виявлення та розпізнавання обличчя, захист периметра та SMD Plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 1 |
| PoE входи | немає |
| RAID | немає |
| RCA | 2 |
| RJ-45 (PoE) | немає |
| RJ-45 (для LAN/WAN) | 1 |
| RJ-45 (для камер) | 1 |
| RS-232 | немає |
| RS-485 | немає |
| USB | 2 |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| eSata | немає |
| Вага | 0.45 кг |
| Входить до комплекту | відеореєстратор, адаптер живлення, кабель RJ45, миша USB, документація |
| Гаряча заміна HDD | немає |
| Джерело живлення | 12V/1.5A |
| Кількість HDD загальна | 1 |
| Кількість користувачів | немає даних |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 10 ТБ |
| Попередньо встановлений накопичувач | немає |
| Підтримка ОС | Windows, Mac OS, iOS, Android |
| Робоча температура | -10°C~ + 45°C |
| Розміри (ШхВхГ) | 205х48х206 мм |
| Споживана потужність | 10 Вт (без HDD і PoE) |
| Тип | NVR |
| Тип камер, що підключаються | IP |
| Тривога (вх/вих) | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴


